Telepass Italia

Najprostsze rozwiązanie dla podróżujących autostradami we Włoszech.

Opis

Firmy transportowe, które obsługują stałe trasy wiodące do i z Włoch, mogą skorzystać z najprostszego z dostępnych rozwiązań: aparatu Telepass Italia. To niezwykle popularne we Włoszech urządzenie automatycznie rejestruje przejazd przez bramki na autostradach. Gwarantuje otrzymanie maksymalnych upustów.

Zakres działania

  • Włochy (wszystkie regiony: autostrady oraz parkingi, prom na Sycylię)

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na dostawę (od daty złożenia zamówienia) to
72h

Upusty

Włochy:
do 13%

Wymagania formalne

– Aktywna umowa z Tollway,
– Kopia aktualnego dowodu rejestracyjnego pojazdu
– Kopia certyfikatu emisji spalin

Pozostałe informacje

Urządzenie nie wymaga podłączania do zasilania – ma własną baterię, która pozwoli na kilka lat bezproblemowego podróżowania.

Urządzenie można przenosić pomiędzy pojazdami, zgłaszając taką zmianę do Tollway.

W przypadku sytuacji awaryjnej istnieje możliwość opłacenia przejazdu przy użyciu kodu kreskowego nadrukowanego na urządzeniu.

Zwroty urządzeń należy kierować na adres Tollway, ul. Ogrodowa 12, 96-321 Żabia Wola

Oprócz obsługi kart i urządzeń
Tollway może odzyskać dla Ciebie
zagraniczny podatek VAT

Pamiętaj, że nawet jedna czwarta wydanych przez Ciebie pieniędzy za granicą to podatek VAT, który możesz odzyskać. Warto sprawdzić z Tollway, jak możesz to zrobić. Tankowanie, opłaty drogowe, naprawy, a także koszty noclegów czy parkingi: nawet jeśli kwoty wydają Ci się niewielkie, może się okazać, że suma wszystkich wydatków będzie odpowiednia, by złożyć wniosek o zwrot VAT-u.

Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, jakie dokumenty są honorowane w danym kraju, na co zwrócić uwagę kierowcom przy tankowaniu, skąd pobrać faktury za przejazdy. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie i chętnie pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu formalności, by pieniądze wróciły na Twoje konto. Jeśli nie jesteś pewien, które dokumenty przesłać, czy faktury z poprzedniego roku jeszcze się kwalifikują, by wnioskować o zwrot, co zrobić z nietypowymi kosztami holowania: zadzwoń do nas.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się z nami, aby nawiązać współpracę.

Daniel Stroński

Biuro Obsługi Klienta B2B

info@tollway.com